business-card2

Biznes Karty – Premium Błysk
Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie Biznes Karty w portfelu, wizytowniku. Nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej danych.
Produkty Premium Błysk – drukowane są na papierze kredowym, o gramaturze 350g, dodatkowo uszlachetniane folią błysk z obu stron.
Biznes karty można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

Podłoże i uszlachetnienie
Produkty z serii Premium błysk drukowane są na kredowym, dwustronnie bielonym kartonie o gramaturze 350g i dwustronnie powlekane wysokiej jakości błyszczącą folią. Kreda 350g jest papierem o większej gładkości niż karton 300g, ale nieco mniejszej sztywności. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów a dwustronne laminowanie błyszczącą folią dodatkowo je ożywia i zwiększa trwałość produktu.

Formaty
Biznek karty dostepne są w dwóch standardowych formatach 80×55 mm oraz w formacie typowej karty kredtowej 85×54 mm.

Kolorystyka
Biznes Karty dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych:
4+0 – jednostronny zadruk w pełnej kolorystyce CMYK
4+4 – dwustronny zadruk w pełnej kolorystyce CMYK

Opcje produktu:

Tłoczenie
Tłoczenie, podobnie jak lakier wybiórczy UV pozwala na wyróżnienie wybranych elementów projektu. Jest to doskonały sposób na nadanie indywidualnego charakteru Biznes Karty. Znaczną część składową ceny stanowi koszt wykonania matrycy tłoczącej, dlatego uwzględniamy to w cenie opcji. Państwa matryce, po pierwszym wykorzystaniu są u nas przechowywane i oznaczane. Można zatem skorzystać z nich wielokrotnie przy późniejszych projektach – nie płacąc już kosztów wykonania matrycy. Matryc tłoczenia nie można wykorzystać jako matryc do hotstampingu.

Dziurkowanie
Dziurkowanie pozwala na użycie produktu jako metki lub przywieszki.
Standardowa średnica dziurki to 4 mm.

Hotstamping
Hotstamping to opcja, za pomocą której na wybrane elementy projektu wtłaczana jest dodatkowa folia – złota, srebrna lub w innym kolorze, dzięki czemu produkt zyskuje znacznie na elegancji. Można otrzymać dzięki temu w prosty sposób efekt złocenia lub srebrzenia. Dostępne kolory folii hotstampingowej:

– srebrna – złota
– czerwona – niebieska
– czarna – hologram

Jest to doskonały sposób na nadanie indywidualnego charakteru Biznes Karty. Znaczną część składową ceny stanowi koszt wykonania matrycy tłoczącej, dlatego uwzględniamy to w cenie opcji. Państwa matryce, po pierwszym wykorzystaniu są u nas przechowywane i oznaczane. Można zatem skorzystać z nich wielokrotnie przy późniejszych projektach – nie płacąc już kosztów wykonania matrycy. Matryc do hotstampingu nie można wykorzystać jako matryc do tłoczenia.

Perforowanie
Opcja perforacji (nacinania) znajduje swoje zastosowanie dla produktów służcych jako kupony, bilety. Istnieje możliwość perforowania zarówno wzdłuż dłuższej jak i węższej krawędzi.
Należy pamiętać o zaznaczeniu perforacji na projekcie.